atletizmdunyasi.com: Ana Sayfa
Atletizm Dünyası Dergisi
SON SAYI   ·   ESKİ SAYILAR   ·   SATIŞ NOKTALARI   ·   ABONELİK

Atletizm Dünyası Dergisi 7. sayı

Sayı: 7  |  Sonbahar 2013

Dünya Şampiyonası, Berlin Maratonu, Süper Lig, İslam Oyunları
Atletizm Dünyası Dergisi 7. sayı
Tam boyutta görüntülemek için üzerine tıklayın.
Atletizm Dünyası'nın yedinci sayısı, Jamaikalı iki süper yıldızın yer aldığı kapağıyla piyasaya çıktı. Yılın en önemli spor organizasyonu olan Moskova 2013'ün geniş bir analizle ele alındığı bu sayıda yaz dönemindeki diğer etkinlikler de bulunuyor. Moskova'daki performans ve yarış incelemeleri Şevket Furkan Erbay'ın kaleminden ayrıntılandırılırken, Emir İncegül de organizasyonun yapıldığı Lujniki'deki spor mirasına yönelik güzel bir inceleme üzerine çalıştı.

400 metrenin eski dünya şampiyonu Amantle Montsho ve antrenörü ile Afrika atletizmi, kariyeri ve çalışma prensipleri üzerine yaptığımız söyleşi, bu sayının dikkat çekici konularından birisi. Başarılı sporcunun yaşamı, genç atletler için önemli dersler barındırıyor.

Berlin'de kırılan maraton dünya rekoru, Türkiye Atletizm Federasyonu'nun eylül sonunda yapılan kongresinden notlar, Avrasya Maratonu görünümü de bu sayıda yer alanlar arasında.

Medyada pek yer bulmayan Palembang'daki İslam Dayanışma Oyunları ve Türkiye Süper Ligi mücadelelerinin ayrıntılı istatistik ve analizlerine ulaşabileceğiniz yedinci sayıda, Can Korkmazoğlu söyleşisi de ilginç notlar içeriyor.

NOT: Türkiye'nin tek atletizm dergisini bulabileceğiniz satış noktalarının listesi aşağıdadır. Bu listedeki bayiler dışında derginin satıldığı yer bulunmamaktadır.

Dergiyi bayide aramadan edinmek isteyenler için abonelik seçeneğimiz mevcuttur. 8 sayı için 60 TL karşılığında abone olmak isteyenler, 0 212 347 70 42'den Spor Dünyası Yayıncılık'a, ya da e-posta yoluyla evrenozuyener@gmail.com adresinden Evren Özüyener'e ulaşabilir.


ATLETİZM DÜNYASI SATIŞ NOKTALARI

ANKARA: Sheraton Otel, Dost Kitabevi-Kızılay, Mustafa Polat Gazete Bayii Kavaklıdere, Turhan Kitabevi, Merkez Kitabevi-Bilkent, Migros-İskitler, Polat Gazete Bayii Kavaklıdere, Remzi-Armada AVM, Arcadium, Evrensel Kitap, D&R Oran, Artı Müzik-Gordion, ESD Gıda-GO Paşa, Atlı Gıda-Koru Sitesi, Hilton Otel
İSTANBUL: Ali Bal Gazete Bayii-Bebek, Ali Güler-Eminönü, Dünya Aktüel Kitabevi-Bebek, Kitapsan-Cağaloğlu, D&R Bakırköy, D&R Cevahir, D&R İstinye Park, D&R İş Kuleleri, D&R Kanyon, D&R Kemerburgaz, D&R Palladium, Koza Plaza, Dünya Aktüel-Erenköy, Akgün Yayın Market-Bakırköy, Gökhan Göncül-Etiler, Hanoğlu Market-Eminönü, Havaalanı Onur Ağçay, İnkılap Basın Yayın-Fatih, Karen Ticaret-Eyüp, Kırmızı Kedi-Beyoğlu, Mephisto-Beyoğlu, Mustafa Demir-Kavacık, Mustafa Katırcı-Fatih, Necdet Güler-Teşvikiye, Onur Ağçay-Atrium, Özgür Kitabevi-Kadıköy, Patika Kitabevi-TEşvikiye, Remzi-Akbatı AVM Esenyurt, Remzi-Akmerkez, Remzi-Carrefour, Remzi-Kanyon, Remzi-Profilo, Remzi-Rumeli, Remzi-Suadiye, Remzi-İstinye Migros, Remzi Marmara Forum, Rıhtım Kültür Merkezi-Kadıköy, Star İletişim-Fenerbahçe, Sirkeci Gar Bayii, Şükriye Barışık-Sultanahmet, Yusuf Büfe-Sarıyer, ZMF Kırtasiye-Tuzla, Mecidiyeköy viyadük altı gazete bayii.
İZMİR: Gürkan Güneş-Alsancak, Yavuz Kitabevi-Konak, Kitapsan-Konak, Remzi Konak Pier, Kitapsan-Alsancak, Kordon Kitabevi, Remzi Agora, Artı Kitabevi, Pan Kitabevi-Karşıyaka
KAYSERİ: Ömür Kitabevi
SAMSUN: D&R Yeşilyurt AVM
ANTALYA: D&R
BURSA: D&R Bursa, D&R Korupark, Düzey Kırtasiye, Final Pazarlama
HATAY: Ferah Kollektif Şti.
İZMİT: Çağrı Kitabevi-Gebze
Paylaş:
2017 PERFORMANS LİSTELERİ
Erkekler Kadınlar >
100 metre Sydney Siame 9.88
200 metre Akani Simbine 19.95 A
400 metre Steven Gardiner 44.26
800 metre Clayton Murphy 1:43.60
1500 metre Josh Kerr 3:35.99
5000 metre Brett Robinson 13:22.93
10 bin metre Abbabiya Simbassa 28:03.83
Yarı maraton Bedan Karoki Muchiri 59:10
Maraton Wilson Kipsang Kiprotich 2:03:58
3000m su engelli Getnet Wale 8:25.28
110m engelli Yordan L. OFarrill 13.33
400m engelli Abderrahaman Samba 48.31 A
Gülle atma Ryan Crouser 22.15
Disk atma Fedrick Dacres 68.88
Çekiç atma Pawel Fajdek 81.39
Cirit atma Ioánnis Kiriazís 88.01
Dekatlon Lindon Victor 8472
20 km yürüyüş Kaihua Wang 1:17:54
50 km yürüyüş Håvard Haukenes 3:43:40
4x100 bayrak Canada 38.15
4x400 bayrak Empire Athletics 3:00.92
ANKET
Türkiye atletizminde hangisi daha önemli sorundur?
ad tv twitter facebook rss phone