atletizmdunyasi.com: Ana Sayfa
Atletizm Dünyası Dergisi
SON SAYI   ·   ESKİ SAYILAR   ·   SATIŞ NOKTALARI   ·   ABONELİK

Atletizm Dünyası Dergisi 10. sayı

Sayı: 10  |  Yaz 2014

Dünya Bayrak Takımları Şampiyonası, Diamond Lig, Avrupa 10 bin Kupası, Serap Aktaş
Atletizm Dünyası Dergisi 10. sayı
Tam boyutta görüntülemek için üzerine tıklayın.
2012'nin başında yayımlanmaya başlayan Atletizm Dünyası, onuncu sayısına ulaştı. Bu sayı kapağına Polat Kemboi Arıkan'ı koyduğumuz sayı yine dolu içeriğiyle sizlere ulaşacak. Makedonya'da yapılan Avrupa 10 Bin Metre Kupası'nda ikinci zaferini alan ve Türkiye'nin takım şampiyonluğuna büyük katkı yapan Polat Kemboi Arıkan, yaz başlarken Türkiye takımına moral aşıladı.

Bahamalar'daki Dünya Bayrak Takımları Şampiyonası'na altı sayfa ayrılan bu sayıda, Diamond Lig'in ilk yarışmalarının genel bir değerlendirmesi de bulunuyor. Zürih'te yapılacak olan Avrupa Şampiyonası öncesinde yaşlı kıtanın baskın olduğu disiplinlerin incelendiği dosyayı da ilgiyle okuyacağını tahmin ediyoruz.

Bu sayının ana söyleşisi Serap Aktaş ile... Ünlü maratoncunun baştan sona hikayesini anlattığı söyleşi, güzel fotoğraflar ve istatistiklerle desteklendi.

Aktaş gibi yine uzun mesafelerde yarışan ve dağ koşusunda Avrupa'nın 1 numaralı atleti olan Ahmet Arslan'ın yaşam öyküsü de Atletizm Dünyası'nın yeni sayısına renk katıyor.

Wings For Life Alanya Koşusu, İstanbul Yarı Maratonu, Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası, Türkiye Yıldızlar Şampiyonası, Süper Lig ilk kademe, efsane olma yolundaki başarılı gülleci Valerie Adams'ın ilgi çekici kariyer özeti ve çoklu branşların 1 numaralı organizasyonu Götzis Grand Prix'sinin 40. yıl yarışmasının ayrıntıları... Hepsi bu sayı Atletizm Dünyası'nın sayfaları arasında yer alıyor.

Türkiye'nin tek atletizm dergisi ATLETİZM DÜNYASI'nı bulabileceğiniz satış noktalarının listesi aşağıdadır. Bu listedeki bayiler dışında derginin satıldığı yer bulunmamaktadır.

Dergiyi bayilerde aramak istemeyenler için abonelik seçeneği mevcuttur. 8 sayı için 60 TL karşılığında abone olmak isteyenler bilgi için aşağıdaki telefon ve elektronik posta adresini kullanabilir:

Spor Dünyası Yayıncılık
Evren Özüyener
0 212 347 70 42
evrenozuyener@gmail.com


ATLETİZM DÜNYASI SATIŞ NOKTALARI

ADANA: G.Paşa Kitapsan, Seyhan Kitapsan, Turgut Özal Bulvarı
ANKARA: Sheraton Otel Dost Kitabevi-Kızılay Mustafa Polat Gazete Bayii Kavaklıdere Turhan Kitabevi Merkez Kitabevi-Bilkent Migros-İskitler Polat Gazete Bayii Kavaklıdere Remzi-Armada AVM Arcadium Evrensel Kitap D&R Oran Artı Müzik-Gordion ESD Gıda-GO Paşa Atlı Gıda-Koru Sitesi Hilton Otel ANTALYA: D&R
HATAY: Ferah Kollektif (Hürriyet Cad.)
İSTANBUL: Ali Bal Gazete Bayii-Bebek Ali Güler-Eminönü Dünya Aktüel Kitabevi-Bebek Kitapsan-Cağaloğlu D&R Bakırköy, Cevahir, İstinye Park, İş Kuleleri, Kanyon, Kemerburgaz, Palladium, Koza Plaza Dünya Aktüel-Erenköy Akgün Yayın Market-Bakırköy Gökhan Göncül-Etiler Hanoğlu Market-Eminönü Havaalanı Onur Ağçay İnkılap Basın Yayın-Fatih Karen Ticaret-Eyüp Kırmızı Kedi-Beyoğlu Mephisto-Beyoğlu Mustafa Demir-Kavacık Mustafa Katırcı-Fatih Necdet Güler-Teşvikiye Onur Ağçay-Atrium Özgür Kitabevi-Kadıköy Patika Kitabevi-TEşvikiye Remzi-Akbatı AVM Esenyurt, Akmerkez, Carrefour, Kanyon, Profilo, Rumeli, Suadiye, İstinye Migros, Marmara Forum Rıhtım Kültür Merkezi-Kadıköy Star İletişim-Fenerbahçe Sirkeci Gar Bayii Şükriye Barışık-Sultanahmet Yusuf Büfe-Sarıyer ZMF Kırtasiye-Tuzla Mecidiyeköy Viyadük altı
İZMİR: Gürkan Güneş-Alsancak Yavuz Kitabevi-Konak Kitapsan-Konak Remzi Konak Pier Kitapsan-Alsancak Kordon Kitabevi Remzi Agora Artı Kitabevi Pan Kitabevi-Karşıyaka
MERSİN: Kitapsan (Silifke Cad.)
KAYSERİ: Ömür Kitabevi
SAMSUN: D&R Yeşilyurt AVM
BURSA: D&R Bursa D&R Korupark Düzey Kırtasiye Final Pazarlama
İZMİT: Çağrı Kitabevi-Gebze
Paylaş:
2017 PERFORMANS LİSTELERİ
Erkekler Kadınlar >
100 metre Sydney Siame 9.88
200 metre Akani Simbine 19.95 A
400 metre Steven Gardiner 44.26
800 metre Clayton Murphy 1:43.60
1500 metre Josh Kerr 3:35.99
5000 metre Brett Robinson 13:22.93
10 bin metre Abbabiya Simbassa 28:03.83
Yarı maraton Bedan Karoki Muchiri 59:10
Maraton Wilson Kipsang Kiprotich 2:03:58
3000m su engelli Getnet Wale 8:25.28
110m engelli Yordan L. OFarrill 13.33
400m engelli Abderrahaman Samba 48.31 A
Gülle atma Ryan Crouser 22.15
Disk atma Fedrick Dacres 68.88
Çekiç atma Pawel Fajdek 81.39
Cirit atma Ioánnis Kiriazís 88.01
Dekatlon Lindon Victor 8472
20 km yürüyüş Kaihua Wang 1:17:54
50 km yürüyüş Håvard Haukenes 3:43:40
4x100 bayrak Canada 38.15
4x400 bayrak Empire Athletics 3:00.92
ANKET
Türkiye atletizminde hangisi daha önemli sorundur?
ad tv twitter facebook rss phone