atletizmdunyasi.com: Ana Sayfa
AD TV'ye git!

İlham Özbilen - Karslruhe 1500m

İlham Tanui Özbilen'in Karlsruhe'de kazandığı 1500 metre mücadelesi
Eklenme: 15 Şubat 2015, 03:22
Diğer Videolar:
FACEBOOK'TA ATLETİZM DÜNYASI
Etiyopya'nın altın gençleri

Etiyopya'nın altın gençleri

Guiyang'daki Dünya Kros Şampiyonası'nda gençler mücadelelerini Etiyopyalılar kazandı.
Duvara karşı maraton

Duvara karşı maraton

İsrail'in Batı Şeria'daki işgal topraklarında koşulan 3. Filistin Maratonu, blokaj duvarlarınn önünde koşuldu.
Adana ekipleri belli oldu

Adana ekipleri belli oldu

TAF Yıldızlar Ligi'nde dört kentte yapılan yarı final grup müsabakaları sonrasında finallere kalan ekipler belli oldu.
Krosçular Guiyang'da

Krosçular Guiyang'da

Dünya Kros Şampiyonası için takımlar Çin'in Guiyang kentinde buluştu. Şampiyonada 500 atlet yarışacak.
Yürüyüşte süper derece

Yürüyüşte süper derece

Deneyimli Slovak yürüyüşçü Matej Toth, Dudince 50K mücadelesini tarihin en iyi üçüncü performansıyla bitirdi.
Yarı maratonda Avrupa rekoru

Yarı maratonda Avrupa rekoru

Lizbon Yarı Maratonu'nda Mo Farah, bir saatin altındaki ilk derecesini koşarken, Avrupa rekoru kırdı.
Elvan Londra'da koşacak

Elvan Londra'da koşacak

Londra Maratonu elit listesinde Türkiye'den Elvan Abeylegesse, Bekir Karayel ve Mert Girmalegesse yer aldı.
Bir madalya da Fatih'ten

Bir madalya da Fatih'ten

Avrupa Atmalar Kış Kupası'nda cirit atmada yarışan Fatih Avan üçüncülüğü elde etti.
Bu ay en çok okunan haberler
son sayı

Atletizm Dünyası Dergisi
Son Sayı


Özel sayı / 12. sayı

Maraton kültürü, İstanbul Maratonu, İsmail Akçay, WMM 2014, Spartatlon
Dergiyi incele >
Atletizm Dünyası'na
Abone Olun!
2015 PERFORMANS LİSTELERİ
Erkekler Kadınlar >
100 metre Odean Skeen 10.21
200 metre Pako Seribe 20.17 A
400 metre Abdelalelah Haroun 44.68 A
800 metre David Lekuta Rudisha 1:44.94
1500 metre Ryan Gregson 3:36.51
5000 metre Nicholas Willis 13:22.11
10 bin metre Tsegaye Getachew 28:04.57
Yarı maraton Stanley Kipleting Biwott 59:20
Maraton Lemi Berhanu 2:05:28
3000m su engelli Abraham Kibiwott 8:39.7 A
110m engelli Aleec Harris 13.44
400m engelli Cameron French 49.72
Yüksek atlama Brandon Starc 2.30
Sırıkla atlama Germán Chiaraviglio 5.65
Uzun atlama Ankit Sharma 8.04
Üç adım atlama Jean-Cassimiro Rosa 16.80
Gülle atma Tomas Walsh 21.37
Disk atma Martin Kupper 66.67
Çekiç atma Krisztián Pars 79.24
Cirit atma Hamish Peacock 83.31
20 km yürüyüş Yusuke Suzuki 1:16:36
50 km yürüyüş Wei Yu 3:46:57
4x100 bayrak University of Technology Jam. 38.23
4x400 bayrak Racers Lions Track Club 3:03.18
ANKET
Ne kadar sıklıkta koşuyorsunuz?



ad tv twitter facebook rss phone