atletizmdunyasi.com: Ana Sayfa
AD TV'ye git!

Guliyev - Zagreb 200m (19.88)

Stunning NR from Turkey's Ramil Guliyev
Eklenme: 13 Eylül 2015, 22:06
Diğer Videolar:
FACEBOOK'TA ATLETİZM DÜNYASI

Türkiye Şampiyonası noktalandı

Türkiye Şampiyonası noktalandı
Türkiye Atletizm Şampiyonası, Erzurum ve Mersin'de yapılan yarışmalarla noktalandı.

Jak Ali'den 9.92'lik rekor

Jak Ali'den 9.92'lik rekor
Yüksek rakımlı Erzurum'da sprint rekorları alt üst oldu. Jak Ali Harvey, 100 metrede 10 saniyenin altına indi.

Bolt-Blake birlikte sahne aldı

Bolt-Blake birlikte sahne aldı
Jamaika'daki Racers Atletizm Yarışmaları'nda Usain Bolt, 100 metrede Yohan Blake ile birlikte koşup birinci oldu.

Barşim 2.40'a yükseldi

Barşim 2.40'a yükseldi
Ünlü yüksekçi Mutaz Barşim, Polonya'daki yarışmada 2.40 ile yılın en iyisini atladı.

Yasmani Oslo'da birinci

Yasmani Oslo'da birinci
Yasmani Copello, Oslo'da 400 engelli yarışını kazanarak Diamond Lig tarihinde Türkiye'nin ilk yarış galibi olarak geçti.

Akdeniz'de Fransa üstünlüğü

Akdeniz'de Fransa üstünlüğü
Tunus'taki U23 Akdeniz Şampiyonası Fransa'nın üstünlüğüyle sonuçlanırken, Türkiye 15 madalya elde etti.

Aydemir, Mersin'de mutlu

Aydemir, Mersin'de mutlu
Başarılı atlet Esma Aydemir, Mersin'deki 10 bin metre kupasında ilk sırayı en iyi derecesiyle kazandı.

Mesafeciler startta

Mesafeciler startta
Mersin'deki Avrupa 10,000 Metre Kupası'nda mücadele beş takım arasında geçecek.
Bu ay en çok okunan haberler

Aydemir, Mersin'de mutlu

Aydemir, Mersin'de mutlu
Başarılı atlet Esma Aydemir, Mersin'deki 10 bin metre kupasında ilk sırayı en iyi derecesiyle kazandı.

Bayrakta yeni Türkiye rekoru

Bayrakta yeni Türkiye rekoru
Slovakya’nın Samorin kentinde yapılan 51. PTS Atletizm Yarışmaları’nda 4×100 milli takımımız müthiş bir derece koştu.

Mesafeciler startta

Mesafeciler startta
Mersin'deki Avrupa 10,000 Metre Kupası'nda mücadele beş takım arasında geçecek.
2016 PERFORMANS LİSTELERİ
Erkekler Kadınlar >
100 metre Jimmy Vicaut 9.86
200 metre LaShawn Merritt 19.78
400 metre Kirani James 44.08
800 metre Nicholas Kiplangat Kipkoech 1:43.37 A
1500 metre Asbel Kiprop 3:29.33
1 mil Asbel Kiprop 3:51.48
5000 metre Muktar Edris 12:59.43
10 bin metre Mohamed Farah 26:53.71
Yarı maraton Solomon Kirwa Yego 58:44
Maraton Eliud Kipchoge 2:03:05
3000m su engelli Conseslus Kipruto 8:00.12
110m engelli Omar McLeod 12.98
400m engelli Johnny Dutch 48.10
Yüksek atlama Mutaz Essa Barshim 2.40
Sırıkla atlama Sam Kendricks 5.92
Uzun atlama Marquise Goodwin 8.45
Üç adım atlama Christian Taylor 17.76
Gülle atma Joe Kovacs 22.13
Disk atma Piotr Malachowski 68.15
Çekiç atma Pawel Fajdek 81.71
Cirit atma Thomas Röhler 89.30
Dekatlon Damian Warner 8523
20 km yürüyüş Eiki Takahashi 1:18:26
50 km yürüyüş Yohann Diniz 3:37:48
4x100 bayrak Canada "B" 38.11
4x400 bayrak Louisiana State University 3:00.38
ANKET
Amsterdam'da Türkiye kaç madalya alır?




ad tv twitter facebook rss phone